تسکولو؛ یک مدیریت بی‌دردسر

راه‌اندازی یک پروژه و تخصیص کارها به اعضای تیم موضوع جدیدی نیست، ولی امروزه به کمک فناوری راهکار و ابزار متفاوتی با آنچه پیش از این رایج بوده، ایجاد شده تا به آسانی بتوان کارها و امور یک پروژه را مدیریت کرد. این ابزار فناورانه بیشتر مناسب شرکت‌هاست، ولی اگر یک تیم کوچک باشید که اعضای آن درون خانه کار می‌کند هم می‌توانید یکی از کاربران این نوع سرویس‌ها شوید. «تسکولو» از این سرویس‌هاست که برای مدیریت پروژه و تخصیص کارها به اعضا طراحی شده است. با تسکولو می‌توان بسادگی پروژه و فهرست کاری ایجاد و آنها را مدیریت کرد. می‌توانید با اعضای تیم خود لحظه به لحظه در ارتباط باشید و زمان کاری خود را ثبت کنید، به اعضای تیم خود نقش‌ها و دسترسی‌های مناسب بدهید تا محیط کاری را مرتب و کارآمد نگاه دارید و کارایی تیم خود را با قابلیت گفت‌وگوی در لحظه بالا ببرید. این سرویس توسط یک تیم استارت آپ ایرانی با ایده «فرهاد هدایتی‌فرد» راه‌اندازی شده که برای کسب اطلاعات بیشتر با او گفت‌وگو کردیم.

تسکولو چیست؟

با تسکولو می‌توانید پروژه ایجاد کنید و به هر تعداد که خواستید فهرست کاری در نظر بگیرید. با تسکولو کار کردن با صدها فهرست سریع و آسان است. هر فهرست کاری قسمت‌هایی برای انجام، در حال انجام و انجام شده دارد که پیگیری وضعیت کارها را ساده‌تر می‌کند. مسئولیت انجام کار‌ها را به افراد تیم خود بسپارید، زمان تحویل را معین کنید، به آنها فایل پیوست کنید و دیدگاه بنویسید.

با استفاده از فیلتر‌های از پیش تعریف شده تسکولو، کارها را بر اساس مسئول، زمان تحویل، برچسب و … ببینید. می‌توان با کمترین معطلی با تیم خود همکاری کنید و ببینید هر کسی روی چه کاری فعالیت می‌کند و از انجام کار تکراری جلوگیری کنید. همچنین زمان کاری خود را روی کار‌هایی که مسئولیت انجام آنها با شماست ثبت کنید و براساس آنها گزارش‌های دقیق بگیرید. به اعضای تیم خود پیام بفرستید و گفت‌وگو‌ها را نیز ذخیره کنید. می‌توانید به هر تعداد گفت‌وگو (چت) ایجاد کنید. گفت‌وگو‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا با افراد و گروه‌های مختلف تیم خود به صورت خصوصی صحبت کنید.

 

 

مدیریت حرفه‌ای کارهای تیم و پروژه

تسکولو تمام امکاناتی که برای مدیریت وظایف پیشرفته نیاز دارید را در اختیار شما می‌گذارد. کارها را به اعضای تیم واگذار کنید، با برچسب‌ها و تگ‌ها اولویت‌ها و دسته‌بندی‌ها کارها را به تیم منتقل کنید و با تعیین سررسید پیشرفت پروژه را پایش کنید.

مشاهده فایل های آموزشی